Új hozzászólás Aktív témák

  • puttputt

    őstag

    válasz bolic #14090 üzenetére

    Nálam eddig ez egyszer fordult elő... elég erős a gép játékhoz, bizonyos beállítás mellett még stabil is :U
    Annál a rövid kis küldetésnél fagyott ki, (lépett ki), mikor egy drogdílert kell eltenni láb alól a haverjaival együtt és rohangálni utána az emeletes házakba... Odaértem szépen az ajtó elé, ami mögé bezárkóztak, ugye az utasítás az, hogy szét kell lőni a zárat (kilincset) és akkor be lehet jutni.
    Próbálkoztam több fegyverrel, stb., de egyszerűen, ahogy elérte a golyó a kilincset (gombot), azonnal fagyott és kilépett a játék... elég idegesítő.
    Aztán, visszatettem a Magic Patch-errel az eredeti file-okat és láss csodát, köv. indításkor hiba nélkül lefutott.
    Persze, utána visszamásoltam mindent "eredetibe", ahogy azelőtt volt (patchelés), és ment minden szépen tovább...
    Gondoltam, nem teljesítmény probléma, mert az, h. 4 ember van egy szobában, nem szedi szét a gépet teljesítményileg :U (Ha emberekkel teli utcán, (3x annyi tömeg-patch aktiválva) kocsik közt rohangálva, rakétavetővel lődözve nem fagyott, akkor... :F )
    Lehet, ez az általam használt megoldás segíthet másoknak is, remélem...

    Mindjárt küldöm az újabb képeket! :DD

    A multis-autóversenyre visszatérve: Biztos szuper lehet! :C Csak hát, akinek van online-belépése... (live), annak OK. :R

    [ Szerkesztve ]

    :LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Új hozzászólás Aktív témák