Új hozzászólás Aktív témák

  • sz.j

    nagyúr

    válasz krealon #3774 üzenetére

    A klónozó progikkal kapcsolatban, így a Macrium Reflect-el is, Fire/SOUL/CD írt egy cikket (logout) és ott is szóba került a win alóli klónozás. Ha érdekel itt volt téma.

    @ Doky586
    "...Én is bátran merem ajánlani, meglepődnél milyen egyszerű, tökéletesen és könnyedén működik,"
    Nem lepődnék meg mert mint már előzőleg is írtam ismerem a a boot alóli klónozást is, igaz az CD-ről történik, de ez részletkérdés ....

    "...könnyű a PH-ról letölteni az ISO-t."
    Valóban az, mert Fire megcsinálta nektek, én viszont megcsináltam magamnak és ha bárki másnak is kellene, akkor nekik is ....

    "...De te is majd meglepődsz amikor a wined nem akar bootolni bármi hiba miatt, és a fileba lementett imaget akarnád visszarakni önmagára a futni nem akaró win hddjére, de nincs miről bootolnod"
    Lehet, de nem hiszem, mert ha úgy van csinálva ahogy leírtam, akkor nem hiszem, hogy bármi gond lenne ..., eddig sem volt. Amúgy gondolom Fire/Soul/CD fórumtársunk sem ajánlotta volna a cikke végén a leírásomat ha az nem lenne jó ....

    Ui.
    Az MR-el kapcsolatban lenne egy kérdésem.
    Szerinted ha automatikusan készülő ütemezett biztonsági mentésről van szó, azt vajon hogy készíti a progi, bootolható eszközről?
    Ugye nem ..., hanem win alól .... Na akkor hogy is van ez?!?

    De tudod mit, ha lesz időm beleveszem a leírásomba a bootolható CD-ről való klónozás leírását is és mindenki eldöntheti, hogy melyiket alkalmazza.

    [ Szerkesztve ]

    Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

Új hozzászólás Aktív témák