Új hozzászólás Aktív témák

  • sz.j

    nagyúr

    válasz Fire/SOUL/CD #2106 üzenetére

    Szia.

    Olvastam a #2106 hsz-ban lévő útmutatásodat, de mivel van egy pár dolog amit nem értek, ezért a segítségedet szeretném kérni.
    (Elnézést a láma kérdésekért, de sajna eddig egyáltalán nem foglalkoztam a témával ...)

    Ugye ez a leírás arról szól, hogy a "C: rendszerpartíció-t" szeretnénk menteni boot lemeznek. (És ennek a visszaállítási folyamata)

    Amiket (eddig ) nem értek:
    1. Alapvetően azt nem értem, hogy készíteni kell egy bootolható CD/DVD-re vagy Pendrive-ra, de a leírásodban mégsem a DVD-re hanem a merevlemezed "D" particiójára mentetted le a "c" partición lévő oprendszert.
    Odáig "tiszta", hogy ha valami hiba miatt nem indulna a gép, akkor a feltételezésem szerint a CD/DVD-ről vagy pendrive-ről be kell bootolni, de hogy tudom helyreállítani a hibás, nem működő oprendszeres C particiót, mert ugye Te a "D"-re mentetted??? :U
    2. Lehet, hogy butaságot kérdezek, de nem lenne jobb (ha egyáltalán lehet?!?) a D-re mentés helyett egyből a bootolható DVD-re menteni a oprendszeres C particiót??
    Ezt azért kérdem mivel ezt írtad:
    "- Ebben az ablakban választhatunk, hogy a mentés egyből CD/DVD-re kerüljön
    (Burn the Data to CD or DVD), vagy helyi/hálózati meghajtóra(Save data to Local/Network
    drives)(én ez utóbbit választom, ami az alapbeállítás is),"

    Vagy rosszul értelmezem a leírtakat? :B
    3. És mi az, és miért kell az a bizonyos "PowerISO-művelet"?

    Elnézést a tudatlanságomért, de szeretném megérteni a leírtakat. :B

    Előre is köszönöm a segítségedet.

    [ Szerkesztve ]

    Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

Új hozzászólás Aktív témák