Új hozzászólás Aktív témák

  • PetX

    aktív tag

    Túlbonyolítjátok.

    A megoldás neve: Paragon Drive Backup v9.0
    Próbáljátok ki.
    El is mondom miért.
    Régen Ghost 2003-at használtam össz vissz egyetlen 3-4MB-os .exe ből állt és működött.
    Most mindenféle vacakkal van teleszemetelve egy cd vagy dvd lemez amire igazából semmi szükség. Jah a lenovo n200-amat valamiért nem akarta lementeni, állandóan kifagyott ezért nem tudtam használni.
    Igy kerestem egy másikat:
    1. Ghost v14 (fos, már bocsánat, de ami jól működött és egyszerűen régen azt a feje tetejére állították)
    2. Drive Image XML, ha nem értesz a bootcd készítéshez, felejtsd el.
    3. Acronis (jó, meg szép, de valamiért lassú és a bootcd-s részt nem értettem, pedig már csináltam pár bootcd-t simán floppy lemez aalpján is.)
    4. Paragon Drive Backup 9. Na. Ő a megfelelő. felteszed. megkérdezi mit akarsz, megkérdezi MIRE csinálja a boot lemezt (image file, CD, pendrive!, ez az ami überjó benne, és nem értem a többi miért nem tudja.
    Gyorsabb is mint a többi, tömörítést azonosra állítom mindnél, de tömörítés nélkül is kipróbáltam. Egyszerű, átlátható, mondjuk ebben hasonlít az acronis termékére.
    ---
    Valaki irta h azonos meghajtóra nem lehet ghostolni.
    Ez így nem igaz, azonos meghajtóra lehet, sőt még azonos partícióra is, a windóz volume shadow service szolgáltatása miatt, ezt használják a mostani ghostolós progik is.
    jah és windóz futása közben csinálja a malőrt újraindítás nélkül.
    Változnak az idők, én régebben mindig: reset>ghost cd> ment/visszaállít >reset>beállít...

    Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

Új hozzászólás Aktív témák