Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Robi BALBOA

    őstag

    válasz viktor82 #339 üzenetére

    Persze az egyértelmű hogy 2db (jóval lassabb) karit lecserélsz 1 gpu-ra, főleg ha még gyorsulás is van és kevesebbet fogyaszt.
    De a Gtx480 vs 5850 cf esetében más a helyzet, az 1 gpu (Gtx480) nem erősebb mint a kettő és a fogyasztás sem kevesebb, ráadásul a 5850 ben még bőven van tartalék amit könnyen ki lehet belőlle csikarin, a Gtx-ben is van tartalék csak az ha előcsalogatod belőlle akkor retenet mód fog füteni és elvisehetettlen hangja lesz és azt sem tuddni, hogy bírná-e fojamatosan a strapát. Én azt mondom 5850 cf +Nv (GT220) PhysX és még a Metro is úgy fog menni hogy ihaj. (A metro-nál aAti esetében a PhysX kari nagyon sokat számít, azzal már egy darab 5850-es kari is vígan viszi a gamét)

    fsb1000: Azt mondom, hogy tizen pár százalékos ingadozás bőven belefér, de engem az zavar egy játék esetében ha például egyik pillanatban még bőven játszható 50-60-70fps a másik pillanatban már lemegy 10-15-20fps-re, na ez tényleg nagyon zavaró, de nagyon ritka az ilyen game, és álltalában nem a hardver gyártók (Nv,Ati) a hibásak.

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

Új hozzászólás Aktív témák