Új hozzászólás Aktív témák

  • CptMisi

    őstag

    válasz theniel #316 üzenetére

    mégis miért néznénk csak azt? akkor vegyünk sparkle gt220at 2gb ddr2es memóval, és fizessünk 130at, mert kétszer annyi ram van rajta, mint mondjuk az 5850en :B ezt ugye te sem gondoltad komolyan....akkor 2*5770 1gb (teljesítményben 5870), és 80k-ból kijön...az megint csak 2gb, és még mindig olcsóbbnak tűnik... :U
    amúgy én nem akarok itt vitázni, de ilyeneket ne írjunk már, hogy +512MB VRAM kerül 20-30ezerbe (meg az az elenyésző többletteljesítmény)... :U

    Másik téma: érdekes, hogy másoknál ilyen fps ugrándozás, instabil 125fps cod2ben, meg hasonló hibák vannak, nálam miért nincsenek? se az említett BC2ben, Dirt2ben sincs semmi, sőt még a FC2 is gond nélkül megy mindenféle fps korlát nélkül :Y
    nem vagyok fan, azt vettem, ami megérte, ha nV érte volna meg, azt vettem volna, és nem azért írom azt, amit írok, mert fan vagyok :U

    You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

Új hozzászólás Aktív témák