Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz peetmaster #16822 üzenetére

    hm...

    évek óta ugyanazokat az os-eket gyűröm. van 24/7-es gépem, 4(!) éves xp-vel. nálam a win reinstall az utolsó után van 8-cal. idáig mindig helyrepofoztam az ilyen hibákat. (meg vannak backup image-ek is hosszú tömött sorokban.)
    pont most volt egy pár hónapos kékhalálozás megoldása.... :)) (egy bugos avast verzió volt az oka...) :(((

    "Megcsináltam most, amit leírtál."
    hajszál pontosan??? :U
    (csökkentett mód, stb. és ugyanazt a vga drivert is vissza lehet tenni, nem kell hozzá fissítés.)
    mert ha valami hiányzik, vagy sérült, amit az msi keres, magától nem fog visszugrani, sem helyreállni....

    még egy: amit kiír, hogy hibás dll: RTTSH.dll
    én megpróbálnék valahonnan letölteni egyet. megkeresni, hol van. elmenteni valahová, majd aletöltöttet berakni. nálam már számtalanszor megoldotta ez az eljárás a problémát. de ez elég veszélyes is lehet. sosem tudatoan csináltam ezt a cserét, nem vágtam valójában mit alkottam vele, de mindig bejött.

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák