Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    a tf2-t idáig távolról méricskéltem, de mivel már nem a parton vagyok, belepofázok. :K

    egy megajánlott 800/2000-es 3dmákot lefutattam, hogy nincs-e nagy gáz, majd visszaraktam a régi kártyát.
    ez a példány elvileg alapfeszen N_A_S kolléga szerint 830-at is tud.
    most annyira nem foglalkoztam ezzel, csak futott össz 2 teszt, hgoy lezárjuk a boltot.

    vélemények.

    ezek általában gpu frekiben jobban mennek mint a régiek. legalábbis, mint a lassan másfél éves, ref gigám.
    a ref hűtőt nem kell bemutatni. fos, hangos, stb.
    ennek a hűtőjében zseniális, hogy 2 slot-on nem megy túl.
    2d-ben, alapon, csodahalk. a meztelen próba notiwinyó a parkettára kilógva simán lehurrogta.
    fix %-okat emeltem. a letört ventilapát miatt 65% környékétől brummog kicsit a centrirozatlanság miatt.
    ezért auto-n hagytam, 800/4000.
    3dmark06.
    max 72 fok, ekkor a venti feltcsavarja magát, (60 körülre), és 68-70 fokon tartja, kicsit ingadozó venit melett.
    ez rendben is lenne.

    de vazz. ez nektek halk??? a refhez képest biztos. lehet, hgy túldícsérem a régin még meglévő hűtést, de az agyonveri ezt. mindenben. ott ugye egy zalman vf300f alap van, ventik pedig le vannak cserélve: 9 centis, 1600-as noctua 5v-on, kb. 400 fölött pöröghet. és a 12 centis, s-flex1200@400-1200, fanmate2-n. ha mindkét veni fixen ezen a 400 körülin pörög, a 28-29 fokos szobában 72 fok körül tartja ugyanitt. és most 5 fokkal hidegebb is van. és ott tartom a régebben megajánlott fogadásomat, miszerint +50 centiről nem modja meg senki, mikor van be- és kikapcsova a gép....

    úgyhogy pár dolog biztos:
    - a refhűtőhöz, és a régi 480 árakhoz, mostani konkurenciához képest kiváló vétel! ezt idáig is mindenki tudta, nem nagy felfedezés
    - a hűtő egy darabig viszonylag halk, és gondolom a többi ventitek és a winyóitok miatt még itt sem zavaró.
    2 slot-on belül, tehát kényelmes sli.
    - jobban húzható a régieknél. (általában, gondolom)

    de ha még 1x valaki azt mondja, hogy néma, vagy csak azt hogy halk belegyűröm az orrát valamibe... :DDD

    a zalmanom a zotac apm-k kedvelt hűtője. asszem a rev1-es 580 amp-re valamiért nem azt tették, csak amp!2-re. mielőtt leszedtem volna róluk a ventiket, használam kicsit. magas fordulaton szerintem halkabbak. de azért 100-on mos tnem akartam pörgetni a letört lapát miatt, és ott már fals lett volna az eredmény. 60-nál szerintem még nem volt az...

    úgyhogy holnap kezdődik a méricskélés, boncolgatás. még az is lehet, hgoy atf2-t is megkopasztom, csöveket kihajlítgatom, meddig érnek el.... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák