Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vandor01

    őstag

    válasz pakesz #6692 üzenetére

    ezzel azert lathato hol akadhatott meg! http://trackitonline.org/

    vagy legalabb is mi volt az uccso allomas? hogy mennyire pontos?
    volt olyan BLV-s, hogy szerinte reggel 6 kor landolt a gep es 11kor kezemben volt a cucc..
    de volt olyan NL-es is hogy kinyaban var a repcsire aztan kezemben a cucc...

    nalam van most egy holland postas cucc ami ez szerint a vamosoknal csucsol mar 3 hete.... értéke kisebb mint 20euro, levelet a vam nem kuldott... szoval? ha jovo heten nem kapom meg nagy az esely hogy a vam utan valahol elveszett :F

    nem akarok itt karogni...
    de sajna a postas munka nyugaton mar a minimálbéres alja munka foleg ami a hatterben tortenik: raktarozas teszem veszem tolim ide oda... mi occsso postat szeretnenk az uzemeltető meg extra profitot ezert a minimál a bér! net:1200/ho vagy a háttér munka külsös ugynöksegnek van kiadva ami nem "Jurgen" erdekeltseg! Hanem Török/Libia/Ukran? vagy ki tudja mi csak nem nemet alkalmazottak vannak!
    Ne legyenek kétségeink arrol, hogy Jurgen, vagy Hans, vagy Stefan elmegy minimélbérért burcsazni??.... lasd a terroristakbol volt aki 5 evig a repteren dolgozott es Antverpenben a szuletett fiuk több mint felét Mohamednek hivjak...

    vonja le mindenki maga a kovetkezteteseket... es sajnos ez csak rosszabb lesz!
    pl. nemeteknel a tinydeales telefonokat a DHL sima posta reszlege csinalja
    azt eleg sok eltunik..... megneznem az alkalmazottak nevsorat.....

    [ Szerkesztve ]

    CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

  • elszabi

    tag

    válasz pakesz #6692 üzenetére

    Akkor semmi gond. Áru újra vagy pénz vissza. Aztán örülsz, ha mégis befut mindkettő. :) Mert van rá esély.

    Nem csináltam felmérést, de olyan 98-99% lehet a kézbesítési arány nálam. Ebből 1% meg Aliexpress, amit talán fel sem adtak. Pedig én külön sosem szoktam TN-t kérni.

Új hozzászólás Aktív témák