Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz elszabi #8816 üzenetére

    Igen úgy vettem bár most bajban vagyok

    Nem tudom hogy merjem használni vagy ne , mert ahogy a H101-es járt párszori reptetés után lehet ez is úgy járna és csak úgy kidobni megint 7$-t

    Amúgy szerintem a H101-es sokkal jobban megtervezett volt , például a szivacstalpai nem ragasztva volt mint a H22 é hanem a motor alatt volt a műanyagba beletolva, na az biztos nem jön ki onnan még ha sodródik is a gép
    H22-ről már a dobozban az egyik leszakadt , majd egy ki pillanatragasztóval oda nyomom

    (#8817) maestro87

    Valahol biztos le lehet
    Mert most hogy írtad megnéztem jobban és az a szürke rész a hologramos matricán bizony lekaparós, és van alatta egy számsor
    Kerestem a netten de eddig nem találtam meg hogy hol lehetne

    (#8819) Hurkafej

    Csak USB 2.0-ás kártya readerem van , így abban tesztelni értelmetlen , esetleg ha tudtok androidra valami alkalmazást ami teszteli a memória kártya sebességét akkor ott megtudom mérni
    Amúgy már a telefonomba van , leformáztam és használatba vettem

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák