Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Serpiko

    addikt

    válasz whited #3647 üzenetére

    Nálam ami változott amióta futok 5 hónapja. Erősödtem lelkileg és testileg, fogytam, kockásodik a hasam, jobb a közérzetem, jobban bírom a terhelést minden téren, jólérzem magam a bőrömben még sorolhatnám. Ezeket úgy mondom, hogy hobby futó vagyok „egyenlőre”.

    A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz whited #3647 üzenetére

    Leirom nagyjabol hogyan nez ki nekunk egy het (harman csinaljuk ezt az edzestervet,en vezetem es van ket tanitvany)

    hetfo - 4-8km laza atmozgato kocogas - plyometrics,azaz sajat sullyal valo lab,torzs,testerosito gyakorlatok (kilepesek,paros labbal felugras guggolasbol,dobozra felugras,fellepes...jumping-jack,egylabbas guggolas...pipiskedes lepcson stb.)

    kedd - hosszabb resztavos edzes - per pillanat 1000m-es ismetlesek palyan + egy kis gyorsasagi munka

    szerda - hosszu futas (neha felrazzuk benne egy kis konnyed tempoval)

    csutortok - TELJES pihenes

    pentek - rovid resztavos edzes - anaerob (per pillanat 400-ak palyan,nagyon rovid pihenovel) + gyorsasagi munka

    szombat - dupla edzes - atmozgato futas majd 60m-es sprintek - nehany ora mulva teljes test cross-fit edzes (per pillanat edzoteremben: guggolas sulyokkal,felhuzasok,fekvotamasz,hasizom,torzsgyakorlatok stb..stb)

    vasarnap - 20 perc tempo,ahogy engedi a szervezet (alatalaban faradt igy vissza van veve picit) + emelkedok

    Igen jo alakformalast er el a heti 1x cross-fit is,igen intenziv...a szerdai hosszu futas pedig leegeti a testzsirt,a tobbi pedig allokepesseget erosit tobb iranybol is

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Új hozzászólás Aktív témák