Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz norby_42 #39211 üzenetére

    Norby42 de jo arc ma'n :K ezt szeretem en ebben a forumban,hogy itt meg vannak emberek :K

    Na,a meleg meg csak most jon ki rajtam,ejjel ugy ereztem lazam van,reggel meg ki voltam szaradva mint a Gobi sivatag beduinostol,tevestol cakum-pakk.Mertem magam 57kg (54vegevel mentem el) szoval igazi ultras visszatoltes lett.
    A visszauton beszeltuk,hogy a verseny alatt es kozvetlen utana kb 10liter folyadek ment le (foleg izo,viz,utana 4 sor is) kifele meg jo ha jott 2 deci barnas zsele allagu valami :DDD szoval igazi vese-probalo az ilyen idoben full kretenbe tolni.
    Izomzat okes,pulzus az magas (erdekes h verseny alatt nem tunt fel,pedig utolag nezve az orat 178-as atlagpulzussal toltam,a celnal 191-es maxot adott ki) labon a kormok megvannak,nem is tudom miert ne lehetne ezt megcsinalni maskor is :P
    A verseny sssssooookal jobban tetszett,mint az UB,ez itt hasonlit arra a kornyezetre ahol mi edzunk itthon,delelott meg a toltes/gat menten a madarak csiripeleset is hallottad,nincsenek kiseroautok a futok mellett/kozott/pontoknal.Meg eleve kevesebb ember.

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Új hozzászólás Aktív témák