Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lnk

    aktív tag

    Sziasztok

    Online fps-re keresek fülhallgatót. Tehát fontos lenne a lépések hangjának elkülönítése. A kényelem miatt váltanék fejhallgatóról és eszembe jutott hátha találok nekem megfelelőt. Ebben kérnék segítséget. Fps kulcsszavas kereséssel az alábbi listát irtam össze a topikból eddig.
    Ve monk 2S - Olyan verziót találtam a neten hogy VE monk v2s. Ve monk 2s = Ve monk v2s?
    Tin P1 planar- Nem kapható sehol amit a google feldobott
    Tanchjim Oxygen- Szintén nem kapható sehol
    Simgot EA500- Nincs mikrofonja ami jól jönne. De ha ez éri meg a legjobban akkor keresek megoldást a mikrofon hiányra.
    Tanchjim Tanya
    Final E3000

    Külföldi rendelés nem probléma. Jó lenne a mikrofon de ahogy irtam fentebb nem zárkózom el más alternatíváktól. Eredetileg úgy indultam neki hogy earbud kialakítást szeretnék viszont az alacsony kínálat miatt letettem róla. Nem tudom számít-e ezért leírom egy Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 hangkártyám van. Az ár az kérdéses. Mivel nincs sok viszonyítási alapom drágább fülesekkel ezért csak lélektani határt tudok meghatározni. 40 ezerre tenném. De ha azt mondjátok hogy a 23 eurós Ve monk is megfelel a céljaimnak azzal is tökéletesen elégedett leszek. Egyébként fpshez Hyperx Cloud alpha-t használok. Minden máshoz Huawei Am 115
    Remélem tudtok segíteni. Előre is köszönöm.

  • lnk

    aktív tag

    válasz -NoVa- #91335 üzenetére

    Köszi a segítséget. Bepróbálkozom a Ve monkkal. Ha nem jön be akkor marad a Hyperx fps-re. Érdemes szivacsot venni a monkra mint a képen látható füleseden is van? Vagy azzal romlik az a térhangzás amire nekem szükségem van?

Új hozzászólás Aktív témák