Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • enzahobi

    aktív tag

    Sziasztok!
    Nincs valakinek dupla potmétere, olyan amit a füles és a teló közé "beforrasztanék" (ne ilyen 10 dekás öntvényekre gondolok amiket pl erősítőkbe raknak be, jó kicsi legyen ;] )? Vagy tudtok olyan fülest amin ilyen hangerőszabályozó van, és még jól is szól? fontos hogy hardveresen működjön, (tehát egy állítható ellenállás legyen).

    [ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

  • enzahobi

    aktív tag

    Sziasztok! Agybadugós fülest keresek, kiegyenlített/semleges hangzással, minnél hosszabb kábellel, mikrofonos előnyben. A kábel nem gáz ha rohadós, mert tudom cserélni. Nem lenne rossz ha 32ohm-os driver lenne benne, mivel elég halkan szeretek zenét hallgatni, és így kevésbé lenne jelen a teló statikus zaja.(pillanatnyilag 100-100 ohm ellenállást építettem be a sonymba, ami 16ohmos). Valami olyan fülest szeretnék ami nem "mókol" a zenén, legyen a hangzásban tér, legyen dinamikája - persze az árához képest, amennyire lehet. A keret 5-8ezer huf, ami tudom ilyen igények mellett elég kevéske, de hátha akad valami :). ill egy kicsit off, de hátha: bluetoothos audio reciver-rel ha valakinek van tapasztalata, az kérem ossza meg velem, otthonra kellene egy ilyen "központi" eszköz, hátha ismertek valami kínai csodát :))

    UI.: egy sony MDR EX50LP fülest küldenék nyugdíjba, kb 7 éve van meg, kiszolgálta az árát, túlélt két mosást, de sajnos kezdett fura neszeket produkálni, azt gyanítom lyukad a membrán.

    Köszönöm a válaszokat előre is! :R

    [ Szerkesztve ]

    [ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

  • enzahobi

    aktív tag

    Sziasztok!
    Fülest keresek, 20-30000ft-ig. Mindenféle stílust hallgatok metáltól a dubstepig, filmzene stb így leginkább kiegyenlített hangzású fülesben gondolkodom, magas éles hangzásút semmiképpen sem. Fontos a nagyon jó izoláció, hogy ne kelljen túlzottan felhangosítsam (van egy kis fülérzékenységem ill füllzúgásom jónéhány éve, így erre fokozottan ügyelek!). Ezen kívül a nagyobb impedanciás lenne jobb (16ohm sony elé 2x100ohm került, mivel a statikus zaj így kevésbé tud érvényesülni a DACból (egy 40rugós Xiaomitól ne várjunk sokat ;) )). A kábelből a nyak mögött elvezetős jobban bejön, szélben ne suhogjon. Csati minősége, tövénél esetlegesen jelentkező vezetékszakadás nem gond, megvan az eszközparkom a javításra/cserére. Elsődlegesen magyarországi shoppból rednelném.
    Köszönöm a segíséget! :W

    [ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

  • enzahobi

    aktív tag

    válasz darvinya #79046 üzenetére

    Gödöllő Trafo klub Leander koncert kb olyan 6-7 éve, azóta tart. Első ilyesfajta koncertem volt, haverom többször is volt előtte, akkor is végig kb ugyan ott volt mint én és semmi baja.
    Kell a füles, fülésszel is egyeztettem volt, hogy most szabad-e, és igen, de a hangerőre oda kell figyelni és hallkan használni. Maszkolásra is kiváló, és nem mindenhol engedhetem meg magamnak hogy zenét vagy ha nagyon rossz mindeféle fura hangot, ami segít elterelni a figyelmem róla kihangosítva lejátszak. Máskülönben jó a fülem, a megmaradt hallószőrök jól működnek :) Sőt néha fülest is fülvédelemre is használnám HA jól izolál, pl a héten a Héven ülve egy szembejővő szerelvény füttyentett bele, nem volt az egész kb 100ms, de ha lett volna bent füllhallgatóm akk mem csengett volna be tőle.

    [ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

Új hozzászólás Aktív témák