Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MortalMilka

    csendes újonc

    Sziasztok!

    Sajnos fejhallgatóról fülhallgatóra kell váltanom(bőr probléma) PC-n és ehhez szeretnék nézni egyet főleg Gaming irányba, főleg simulator FPS játékok ahol az apró különbségek a hangokban sokat számítanak(Tarkov, Squad). Zenét is hallgatok természetesen, az pedig leginkább rock/metál vonal pár electroval fűszerezve, metálnál nagyrészt a tisztább énekű verziók. Jelenleg egy Sennheiser GSP 600-at használok, de a fülhallgatóba nem szükséges mikrofon az meg van oldva.
    A vezeték típusa nem annyira érdekes minden verziót megtudok oldani, de jó lenne ha az olcsóknál megszokott kb 1,2 méternél hosszabb lenne, hogy ne kelljen egy hosszabbító hozzá.
    Stílusra IEM-ben gondolkoztam mivel arra is szükség lenne hogy kizárja a zajt ami a környékem van, illetve valami olyan stílus kellene amit akár 4-5 órán át is kibírok a fülemben egyhuzamban.
    Távirányítóra nem lesz szükség, nem szoktam olyan sokat hangerőt vagy bármi mást állítani hogy szükséges legyen.
    Az audio karakterisztikában sajnos annyira nem vagyok járatos, de az sejtem hogy játékhoz talán a kiegyenlített stílus a jobb, de hátha van már tapasztalatotok ezzel is és megmondjátok a tutit.
    Árban eltudok menni 60k környékéig is ha szerintetek megéri, de kicsit drágábbat is meghallgatok ha úgy érzitek, hogy az lenne az igazi. Ha lehet belföldi rendelést részesíteném előnyben de ha csak külföldön van az se baj.
    Köszi szépen!

  • MortalMilka

    csendes újonc

    válasz fericske #90048 üzenetére

    Köszi a gyors reakciót! Milyen hosszabbítót illetve átalakítót ajánlanál hozzá? A kép alapján sejtem 3 port jack van rajta az meg sajnos a PC-n nincs, pont ezért is gondolkoztam mikrofon nélküliben. Illetve még legalább fél méter hosszabbítás kellene hogy kényelmesen tudjak a székben mozogni vele.

Új hozzászólás Aktív témák