Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz themebuilder #9564 üzenetére

    A lényegre nem válaszoltál (mi bizonyítja állításod). Amit linkeltél meg önmagában nem értelmezhető, visszaolvasva azért kicsit más képet festene, de nem érdekel, dudika10 kiélte magát, lelke rajta. Én is tudnék elég sok mindent linkelni, amire elfelejtettél válaszolni, de azokat valahogy sosem veszed észre. Előbb-utóbb be fog záródni ez a kiskapu, mert a végtelenségig nem tartható ez az állapot - mármint a gyártók részéről. Üdvözölnék valami egyszer használható egyedi regisztrációs számot vagy hasonlót, ott egy pillanat alatt kiderülhetne, hogy mi eredeti s mi nem. Nem hobbim, csak lejárt a szerkesztési idő. De én inkább nem szeretnék veled beszélgetni, meg a témával foglalkozni a jövőben, mindenki azt csinál amit akar. Azt meg nem értem, egy ennyire kényes témánál miért nincs valami szűrés/szabályozás a hardveraprón, de már nem célom keresztesháborút vívni. Aki aprókon vásárol fülhallgatót, viselje is a vonatkozó kockázatait.

    #9565: miért nehéz a beszerzés? Amúgy Sennheiser CX400II, vagy Sony MDR EX300.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák