Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gianni85

    veterán

    válasz SirRasor #91345 üzenetére

    Ilyenkor van az, hogy abba kell hagyni a keresgélést, és örülni, hogy találtál olcsón egy számodra kedvező hangot :)
    Az igazság az, hogy én is megállhattam volna a Moondrop Kato-nál, vagy egy komplett csomagként a CustomArt Go One-nál. Szerencsére amiket bevállaltam drágábban, mind tetszett, de nem dőlnék kardomba, ha a korábbi olcsóbb cuccokat kellene hallgatnom.

  • SirRasor

    őstag

    válasz SirRasor #91345 üzenetére

    MODI bele tud törölni hsz-embe? Ha igen, akkor kérem a "A helyzet az..." egész tömbtől lefelé lehet törölni. Amúgy is off volt oda és megtévesztő az alábbiak miatt. Ja meg ez a blokk is mehet a levesbe :D

    Végre volt rengeteg időm összehallgatni a füleseket és az FD7 mélységeiben teljesen el tudtam merülni. Okulás gyanánt leírom a 2 problémát, amivel szembesültem:

    1. Nem volt eléggé nyugodt légkör és csend a füleléshez. Éjszaka, lefekvés előtt a legjobb nekem, mert tényleg ki tudok zárni minden zavaró tényezőt és olyan részleteket kihallok még az olcsóbb fülesekből is KIS hangerő mellett, amit nap közben egyszerűen nem lehet még hangosabban sem.

    2. FD7-re nagyon kell figyelni, hogy tényleg jó helyen legyen. Csomószor kijjebb mászik a fülből még úgy is, hogy a legnagyobb harangokat használom hozzá. Berakom, meghallgatom és picit jobb élményt kapok, mint egy átlagos, eldobható fülestől. Nem véletlen, hogy az FH1 sok összehallgatásra megelőzte, mert azt nagyon könnyű jól behelyezni. Konkrétan el se lehet rontani; csak berakom és kész.
    FD7-et állítgatni kell. Berakom, megmozgatom, nem az igazi. Beljebb nyomom úgy, hogy már konkrétan bántja a fülem és úgy engedem el. Na akkor olyan zenei élményt kapok, amiről mindenki beszél, hogy mennyire egy zseniális fülhallgató.
    Leteszem a fejem a párnára és megint nem jó :W Beljebb nyomkodom és akkor már teljesen jól beáll.

    Más: Azt hittem, hogy az IEM-ek ellenállása egyenes arányos a produkált hangerővel. Viszont az FD7 50 Ohm (111dB/mW), az FH1 26 Ohm (106dB/mW).
    AB-zésnél nem kell a hangerőhöz nyúlnom, mert ugyanolyan hangosak :F

    [ Szerkesztve ]

    Make Love not war!

Új hozzászólás Aktív témák