Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz atti29 #81201 üzenetére

    Már megtalált, tárgyalunk. Egész jó ajánlatot tett, és egy további ajánlatot egy (keveset) használt Sony earbud-ra, így lesz egy jól szóló Sennheiserem (javított), tartalékba meg egy old school Sony Earbud, tudjátok, az olcsó fajta de még az ami kellemesen szólt. Biztos mindenkinek volt olyan. Nem a maiakra gondolok, azok nem szólnak túl jól. Olyant használok most, legalább össze tudom vetni.

    Különben earbud front az katasztrófa, aki az earbud-ot szereti valamilyen okból, és jobbfélét venne, nincsen jó ajánlat egyszerűen.

    Talán az Apple féle, de abbahagyom mert kiröhögtök.

    Ott a Yuin még, azok jól szólnak, de hónapok alatt széthullanak.

    Szóval nincs normális earbud már, ez van.

    A Sennheiser, a régi nagymester ebben (szerintem), se gyárt már earbud-ot, a honlapjukon néztem, leszámítva egyet de az felejtős és olcsó darab. Őket a hangzásukon kívül azért is szeretem, mert nálam egy átlagos füles pár hónapot ha kibír, 3-5 hónapot, a Sony-kkal is ez volt, meg kábé mindennel. A Sennheisereim nem elég hogy jobban szóltak sokkal, de mindkettő (MX880, MX475) közel két évet bírt nálam. Impresszív. Pedig ugyanúgy bántam velük.

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák