Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Dave™ #71156 üzenetére

    Nekem egyetlen fülesem kábele sérült meg eddig, a VSD3, de az magától esett szét a jacknél, mert gyárilag vacak volt. Simán csak ésszerűen kell bánni velük, és annyi :) Ha nem használod, akkor feltekerve tokba be, és semmi baja nem lesz.

    Amúgy én is azt hittem, hogy utazás közben elég ha csak valami zörög a fülemben, és elég ha kb megfelel a hangkép. Aztán tegnap összeültünk, kipróbáltam egy AKG N40-et egy AK320-ról, és teljesen lenyűgözött már az is, pedig azért az nem egy hihetetlenül elborult árazású füles még. De utána egyszerűen nem volt kedvem már visszatenni a fülembe az olcsóbb cuccokat :B Mint egy elvonókúrán levő alkoholistának adni heccből egy jóféle italt, úgy érzem magam kicsit :D

    Tulku: Armatúrának az ütés árt állítólag nagyon. Meg a beázás. Meg a beleöntött műgyanta :))

    [ Szerkesztve ]

  • kemcso

    Ármester

    válasz Dave™ #71156 üzenetére

    Azt gondolom, hogy akinek ez a hobbija annak nem elvetemült ár érte, csak példaképp egy Vörös tengeri búvárút mennyibe kerül cuccokkal, mindennel? És akkor még egy Nagy Korallzátonyosról szó sem volt. Vagy aki új autót vesz, amint kitol a szalonból egy középkategóriásat azonnal elbukja az U18 árát.

    Fülesből én is elvoltam a Piston Earbudommal mostanában, de ez más élmény, nagyon más (pedig voltam már elég fönt én is, mégha nem is Tulkui magasságokban (vagy mélységekben? :D )). Egy K3003-hoz képest is, pedig az sem az átlagvevők szintje. Ez már az a szint, hogy elgondolkozol: érdemes-e fejhallgatózni, mert hangban ott van csak mellé a hordozhatóság is megvan (és a könnyű pénztárca)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák