Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roland8622

    aktív tag

    válasz Roland8622 #66496 üzenetére

    Hali. Megjött ma a füles. Piston3. Szerencsésen kifogtam egy hamisítványt pfff
    Legalábbis eme videó alapján totál a fake verzió van nálam :( eredeti vs. hamis

    Hangzásra amúgy nem tudok rosszat mondani, mert 1. nem volt sose ilyen típusú fülesem 2. olyat mélyet ad mint valami mini sub.
    Nem recseg, nem érzek torzulást a hangban.
    Ja ez a mikrofonos bizb@sz hangerő le/fel és pause/play-t tudott, bár utóbbira elég lassan reagál.
    Lumia 550-el próbáltam.
    Anyaghasználaton is érződik, hogy nem okés. pl. a mikrofonos rész zörög, a kábel már most látom, hogy ki van rojtosodva.

    Pár kép: kép1
    kép2 kép3 kép4 kép5 kép6 kép7 kép8 kép9

    A képeket már azután készítettem, miután felbontottam. Elég nehéz volt a fülest is visszatekerni a tartóra/ba, szóval az sem úgy áll szerintem eredetileg. Képen lehet látni milyen egyenletlenül van kivágva a tartója + a mikrofonos részen ott valami kis pöcök ki is áll.

    Írták páran, hogy kevésnek érezték a mélyet. Na szerintem néhol már sok is, szóval nyomja keményen, olyan tartományban is ahol eddig a hagyományos fülesemmel nem hallottam.
    Külvilágot jól kizárja, bár nekem olyan mint akinek bedugult a füle, nem kényelmes, de ez is meszokás kérdése. Üresjáratnál v. ha halkabb rész van a kábel súrlódását viszont hallani.

    Remélem az Aliról rendelt TENNMAK DIY IE800 nem lesz csalódás.

    Szóval ebayről Piston3-at NE RENDELD MEG ,MERT NAGYON ÚGY NÉZ KI, HOGY HAMISÍTVÁNY!!!!

    [ Szerkesztve ]

    Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

Új hozzászólás Aktív témák