Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Departed

    őstag

    válasz vicze #65625 üzenetére

    De szerencsére már van a Soundmagic-nek C fülese is, ami kapcsoló nélkül kompatibilis mindennel.
    Az E10C-t kezdtem ma nyüstölni, Xiaomi Redmi 3-mal szépen hangzanak együtt és ugyanúgy tökéletesen vezérelhető mint a Piston 2/3-mal.

    Ahogy néztem 20 alatt pláne 15 alatt most nincs is másik ajánlott ilyen controller-es füles csak az E10C. Elégedett vagyok. :K

  • thingol

    tag

    válasz vicze #65625 üzenetére

    valóban rosszul fogalmaztam az RHA kapcsán, bár játék a szavakkal - a hangerőszabályzót igazítják az iPhonehoz - de ez részben azért van, mert önmagukat is az iPhone mellé pozicionálják amennyire látom.

    SoundMAGICnél pedig a magicswitch nevű csoda félig igaz csak ebben az esetben, hiszen nem szűken véve az android - ios kérdést oldja meg, hanem a nyákkiosztását változtatja meg, ami a régebbi telefonoknál jelenthetett problémát (biztos találkoztál azzal a jelenséggel, hogy csak akkor adja ki a hangot a füles rendesen, ha nyomva van a távirányító gombja). Egy újabb Android és iPhone készülék közötti váltáskor nem kell a switchet változtatni, csak ha pl. egy régebbi, symbianos telefonra váltasz.

    Egyébként az E10C hangerőszabályzója már kompatibilis iPhonenal és Androiddal is és azon már nincs is magic switch ha jól tudom :) én személyszerint a Brainwavz Omegát teszteltem mindkét fajta telefonnal, az is tökéletesen működött (de pl. a brainwavz s sorozat (s0, s1...s5) megint csak iOS kompatibilis (a hangerőszabályzó legalábbis), mert egy speciális precíziós szabványt (valami mems) használ :-)

    audiophile.blog.hu // http://www.head-fi.org/u/447468/thingol

  • Tulku

    veterán

    válasz vicze #65625 üzenetére

    Pár egységet kipróbáltam....mindegyiknél az LG "adása" volt jobb...persze elhiszem, s nem keverem,de nekem engedtessék meg, hogy furcsa legyen...
    Most egyéb anomáliákról nem írnék, de szerintem a "sose tudod mit hallasz" jár legközelebb a valósághoz, nem a "legnagyobb közös osztó" (amit egyébként, joggal említettél)...érdemes hallás alapján rápróbálni tehát, nem paraméterek alapján egy adott BT készülékre....

    És persze abban is megegyezhetünk (akár az itt leírt összes tézis és tapasztalat alapján) hogy egy APT-X nem jelent önmagában jobb hangzást....tehát nem garancia....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák