Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K1LLMy53Lf

    senior tag

    válasz Darko_addict #63051 üzenetére

    valóban vannak minőségi szempontból problémák Vsonic-nál, de szerintem összes $50 alatti füles nem években mérhető élettartamra van tervezve:B
    Egyébként csak ezt az utolsó hsz-edet olvastam, így ami ebben volt, mint szempont, azok alapján írtam a VSD-ket, nem tudtam, hogy mo-ról szeretnél vásárolni mindenképp.
    Egyébként kinti boltok között is vannak megbízható(bb)ak, mondjuk tény, hogy 1év gari esetén fél év után van, amelyik nyögvenyelősen áll a dolgokhoz (itt olvastam valakitől, nem is tudom pontosan melyik boltról volt szó), de fél éven belül gond nélkül mennek a dolgok, ha olyan helyről vásárolsz.
    A postaköltséget a paypal állja (x db-ot egy évben, persze csakis akkor, ha rajtuk keresztül fizetsz ugyebár).

    Illeszték persze nem halálos összeg, csak írtam, hogy nem biztos, hogy tolerálja a füled.

    Nomono pedig teljesen korrekt legjobb tudomásom szerint:B
    (egyébként nem tudom milyen ársávban akarsz vásárolni, de nomono-nál van KC06A füles is :)) )

    "...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

  • xmaas

    őstag

    válasz Darko_addict #63051 üzenetére

    Vannak hibas darabok persze elofordulhat de attol meg lenyeg ami lenyeg korrektul intezik a garanciat, kifoghatsz olyat ami elromlik par honap utan vagy kifoghatsz olyat is amit tart (2+ eves van itthon peldanak tokeletes meg mindig )itthon se fogsz ugyan annyi penzert jobbat kapni ami tobbet fog tartani vagy jobban fog szolni
    Es csak szolok nem 30 dollarban kerul a visszakuldes mert az baromsag lenne nemtudom ki mondta neked , utoljara kb 1 honapja kuldtem vissza rossz csatlakozos darabott sima boritekban ajanlott levelkent habar sima levelet kertek kb 2 ezer forint volt,.Berakod rosszat bortikeba feladod postan es kuldesz fenykepet/bizonyitekot rola hogy feladtad es 1-2 napon belul mar kuldenek cseredarabot.

Új hozzászólás Aktív témák