Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • picur220

    veterán

    válasz celf #6043 üzenetére

    Celf, akkor szerinted egy audiofil beállítottságú ember miylen fülest vegyen, ami biztosan megfelel neki? Vmeik topikban írt vki egy 1150 dolláros ultimate earst, bár azokban már te is írtad, hogy csalódtál...Esetleg IE7-8?
    És még vmi: kellene sportoláshozegy olyan füles, ami nem esik ki a fülből futás közben, és vmi fülre csíptethetőre gondoltam. Ajánlat? Ja és ne legyen túl drága, mert am nem nekem kell, és az illetőnek elég kicsi a füle/hallójárata, szal...
    És még vmi :)) : Miért van az, hogy a telomhoz adott Nokia füles olyan mélyeket ad, mint állat, de brmely másik fülesnek szinte alig vannak mélyei? Ha veszek egy jobb fülest (konkrétan cx55re gondoltam), akkor szted azzal jobb lesz, vaygy egyált lesznek mélyek?

  • Atlantis

    veterán

    válasz celf #6043 üzenetére

    iPhone 3G-ről van szó. A CX300-am biztosan eredeti, amikor vettem, még nem hamisították, közel 3 éves. Más eddigi zenelejátszókkal hallgatva meg voltam elégedve vele.

    Koss Plug-ot próbáltam, de kényelmetlen, pedig nem szokott gondom lenni a in-ear fülesekkel. Nem tartom magam audiofilnek, nem tudom, ezt hogy tudná az ember saját magáról megítélni. Csak szeretem, ha jól szól a zene, ha már hallgatom.

    Helyzetemet nehezíti, hogy megszoktam és megszerettem az asszimetrikus kábelkialakítást. El nem tudom képzelni, hogy a szimmetrikus madzagú fülest mi tartja a nyakamban, ha épp nem használom.

    zeorsdfd: Teljesen egyetértek, semmilyen extra veszélyforrást nem jelent biciklizés közben az in-ear füles. Én is sokat hallgatok/hallgattam zenét útközben és úgy van, ahogy írod: sokkal inkább körbenéztem. Ha meg valaki el akar ütni, az enélkül is el fog.

    [ Szerkesztve ]

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Új hozzászólás Aktív témák