Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    válasz darvinya #57274 üzenetére

    Uhhh...

    neked fenntartásaid voltak a basszus energiákat illetően, úgy ítélted meg hogy a vetőcső környékére helyezett armatúra mellett kevés hely lesz a méylenergiákat közvetíteni...erre linkeltem egy hasonló ügyet (nem azt) ahol szintén a dinamikus driver "rádolgozik" a két armatúrára...erre te egymásnak fordított hangszórókról beszéltél, linkeltem egy egészen pofás darabot ellen ütemben 10 millióért...erre brummogást emlegetsz....hát persze hogy része fülesnél a test rezonanciájának átadása a fül azon területeire amivel érintkezik az illeszték...ezért cserélgeti - többek között - mindenki...és persze el ne mondd hogy a 2 mm-es vetőcsőben a westone-nál, shure-nál oly mennyiségű basszus jön át a magasakkal és közepekkel együtt...hát persze hogy az illeszték ad át egy jelentős részt...lefogadom itt is megmarad egy westone vetőcsőnyi rész...akkor meg miről megy a polémia?

    Nekem nincsenek fenntartásaim, biztosan lesznek benne mélyek, a kérdés hogy kínai barátaink hogy illesztik egymáshoz a dinamikus drivert és az armatúrásat...ebből ugyanis valóban lehetnek bajok (késlekedés, lassú basszus), nem pedig a kis résből...

Új hozzászólás Aktív témák