Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • honfoglalo

    senior tag

    válasz raven12 #47209 üzenetére

    Ajánlottként még nem láttam tőle IE8ast se headphonelist-en, se máshol évek óta, pedig elég aktívan követem.

    Tanácsolta már ellenben a GR07-et, MA-750-et és nagyjából azokat mind, amik itt vannak az összefoglalóban... De ebbe már belementem egyszer, aki szenvedni szeretne: link

    Továbbá az igazság kedvéért meg lehet talán említeni, hogy az ominózus IE8 tesztje - amit olyan szívesen hoztok elő, mint leplet lerántó leleplezést - több mint 4 éve született. Akkor a mostani ajánlottak legtöbbje nem is létezett még, más volt a viszonyítási alap :)

    Olvass vissza, akkor itt Sennheisereket, AKG-at és Klipsch S4-et ajánlgattak, de ez nem azt jelenti, hogy azok hülyék lettek volna, csak azóta megváltozott a piac.

    Ma az az IE8-as értékelés valóban túlértékelt lehet (bár én sosem hallottam az IE8-at), de gondolom nincs kapacitása újraértékelni 300+ fülest, így ilyen jellegű hibák maradhatnak a rendszerben - és lesznek is. Én megbocsátom neki, így is sokat segítenek a tesztjei a tájékozódásban - és eddig nem találtam elfogultságot bennük.

    Minden tesztben vannak szubjektív szempontok is, és nem lehet semmilyen ilyen jellegű összehasonlítás tökéletes, de eddig az övé a legjobb, amivel találkoztam.

Új hozzászólás Aktív témák