Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • v.attis

    őstag

    válasz matyi012345 #32994 üzenetére

    Xears TD2. Nekem nagyon bejön. A legjobb "fülbevaló" hozzá a szivacs és a dupla kónuszos szilikon. Ma a szivaccsal jöttem haza buszon. A busz zajából semmi nem jött be és a saját testem zaját (pl, nyeléskor) kevésbé közvetítette. Amikor a kábel megmozdul, vagy magához a füleshez hozzáért valami, azt természetesen felhangosította, az kellemetlen. Nagyon szép hangja van. Pink egy albumát hallgattam meg, olyan hangszereket hallottam amit eddíg soha. Harmadik éjszakáját tölti bejáratással, kb 26-28 órán volt túl ma reggelig. Készítettem mindhárom zajból 20 perces verziókat és azok váltogatják egymást délutántól másnap reggelig. (Mondjuk asszem a mai az utolsó éjszaka).
    A dupla szilikonos izé is jó, az is jól szigetel, de annál már nagyon zavaró a zaj amit bevisz a fülembe: a kábel mozgása, a saját testem zaja. Az már kicsit neccesebb.
    Nagyon remélem, hogy nem lesz vele bajom, vagy ha szét is esik, ahogy már olvastam panaszt a ragasztás minőségére, bízom benne, hogy könnyen javítható lesz.

Új hozzászólás Aktív témák