Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Quent1n

    senior tag

    válasz bigmasterg #14146 üzenetére

    Szerintem meg lehetne csinálni, csak nem azonnal arra gondolni, hogy mikor lehet kivenni a zsét belőle. Hosszú távon megérhetné, a Pixel se a legolcsóbb volt régen se de mégis sokan ha már ott próbálták ki az egeret meg is vették (én is). Persze ehhez hozzátartozott a rendkívül korrekt kiszolgálás stb. Én úgy gondolom egy idő után beindulhatna. Természetesen a fejhallgatókra ugyanez áll. Már csak azért is mert gyorsan elterjedne ám, hogy van egy ilyen hely is Mo.-n. :)

    A máshol megveszik-re meg a legjobb ellenpélda a MM/Saturn sikere. Hiába lehet máshol is megvenni ugyanazt a terméket akár 30-40% al is olcsóbban sok ember oda megy be ott veszi meg, mert sokaknak nincs kedve a szemét kiskerekkel vesződni ha garis gond van. Meg várni napokat a rendelésre, mert ugye raktárkészlet az nincs. Ha gariztatni kell akkor meg kutyába se vesznek minket sok helyen. Ide bemennél tiszta füllel, vagy ott megpucolnád a mosdóban, bepróbálnád több zenével több stílusból, és ha tetszik megvehetnéd valami kis ajándékkal egyetembe. Utána jön egy ember és megpucolja a cuccot oszt ennyi. Ha meg valaki gennyes stb. fülllel próbálgatná azzal megvetetnék oszt jónapot ezt le lehet papírozni. Ha a 2-300ezres szifonokat is sokan nálunk veszik akkor nem írnám le ezt az ötletet annyira. :) De persze bukhatna is, ezt itt sose lehet tudni!

    A fülhallgatókat pedig meg lehet tisztítani ahogy előtte a füledet is. :) Biztos, hogy lenne egy olyan réteg akiket érdekelne a dolog. Különben meg ez is csak egy lehetőség lenne, szerintem jobb mint vakon kicsengetni akár 40 ezret egy olyan fülesre ami akár kényelmetlen v. csalódunk benne. Fejhallgatóknál detto. Egy egeret meg akár sokkal nehezebb is lehet ám rendesen tisztítani, plusz a kezünkkel aztán tleg rengeteg mindent össze lehet szedni. :)

    Egyébként én már annak is örülnék, ha minden 10. ember ha vesz valami elektronikai cuccot akkor írna róla 5 mondatot az internetre mint review ld. amazon. De egy ilyesmi oldal is jó ötlet lenne akár: [link].

    Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

Új hozzászólás Aktív témák