Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Quent1n

    senior tag

    válasz Shufny #14133 üzenetére

    Akkor úgy mondom, hogy nyugat eu-ban, tökmindegy. A lényeg ettől még továbbra is az, hogy a mi nyelvünkön nincsen. A magyar véleményre meg szép, hogy többet adok, mert itt él a mi viszonyaink közt tesztel és sokkal közvetlenebbül el lehet akár online is beszélgetni mint egy angollal teszem azt, ahol a nyelv nem alapos ismerete problémákat okozhat. Nyugodtan lehetne nálunk is csinálni ilyen review-os oldalakat csak pont az a divat, hogy ha valaki véleményt ír akkor mindenki leszólja egyből, így egy idő után a francnak sincs kedve elmondani mit gondol mikor úgyis mindenki jobban tudja. És más országban bizony van használható vélemény nem is egy tehát általánosítani felesleges.

    Higiéniai szempontból meg lehet tisztítani a fülhallgatókat is. Kb. 2 legfeljebb 3 perc. Az egér is ugyanilyen problémás ennyi erővel, mert ki tudja ki milyen kézzel fogdosta előtted. Sőt akkor már a BKV is ott van...

    dudika10: Neked is ugyanezt mondanám kb. annyival kiegészítve, hogy nem törne meg a kábel ,mert senki nem törögetné és nem tenné zsebre, csak egy ember kell aki erre figyel a bemutató teremből. Anno a Pixelnél lehetett egereket tesztelni és nem tört meg a kábel nem folyt a dzsuvától az egér stb.

    Dave™: Bemutató terem nem egyenlő MM. Plusz akkor ugyanezt kérdezem, hogy az egeret amit kiraknak megfogdosod más után? Ennyire nem kell azért negatívnak lenni, nyilván mindenki gennyes fülgyulladással tenné a fülébe... Én normális bemutató teremre gondoltam ahol a márkásabb füleseket ki lehetne próbálni mondjuk 10któl fölfele. Szépen lenne egy mosdó azt lenne benne egy nagy doboz fültisztító pálca, hogy aki azért megy h kipróbáljon egy nívósabb fülest az előtte megmossa a kezeit meg ha kell tisztítsa a fülét kicsit. Tényleg, lehetetlen lenne ezt itt megvalósítani...

    Nem tudom miért azt látjátok egy véleményből rögtön, hogy ez hülyeség? Miért nem azt, hogy mennyivel segíthetne? Rögtön, hogy de azért nem ezért, nem stb. OPTIMIZMUS RULZ!

    Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

Új hozzászólás Aktív témák