Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Dave™ #12871 üzenetére

    Nah..Akkor ezek szerint még mindig ebbe a kategóriába sorolod magad és túlságosan magadra vetted az irományomat. Nem ez volt a célom, de ha ennyire bizonygatod, akkor most már kénytelen leszek elhinni rólad, pedig rád gondoltam volna utoljára. ;] ;)
    Nincs itt szó ámokfutásról. Vagy az ámokfutásnak számít, hogy olyan dolgokról is beszélek amivel senki sem mert itt bekezdeni? Ez van. Az igazság néha fájó, de ebből tanul az ember. Én pedig mindig is olyan voltam, hgy ami a szivemen az a számon, és pacekba megmondom a jót is, de a rosszat is. Az álszentséget és a képmutatást, gyűlölöm, ezért se akartam magam beállítani sosem audiofil-nek.
    De természetesen a kérésedet tiszteletben fogom tartani. ;)

    Shufny

    Félreértettél. ;) Persze. Mindenkinek szíve joga annyit költeni amennyit akar erre a célra. Csak kicsit azt érzem, hogy itt baromi sok az audiofil hozzáértő a tesztek alapján, és furi hogy szinte senkinek sincs a sok audiofilből egy olyan fülese amire azért mindenki azt mondja hogy...na. Ez tényleg jó. Most megint írhatnék tipusokat, de maradjunk a bűvös 20k szintnél, mert itt már azért elég nagy a mozgástér.
    Az utcai zenehallgatásról meg annyit, hogy a motorom 12000-es fordulatszáma lehet elnyomja azt ami a zenét igazán minőségivé teszi, de hallgattam utcán sétálva is. Mit mondjak. Kb. semmit se hallottam a külvilágból. Lehet hogy süket vagyok? :DDD Az "M"-es Sunrise szilikon iszonyat profi. Belecuppan, és szinte már-már veszélyes szinten megszünik a külvilág. Szóval ezt az utcára minek jó füles elméletet el is vethetjük. Ez nem neked szólt, csak már nem akartam külön hsz-be írni. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák