Új hozzászólás Aktív témák

  • schawo

    titán

    K370 bejáratását befejezettnek tekintem, mert a mai napon nem változott semmit.

    Következzen a vélemény rovat.

    Mély tartomány: dinamika nem rossz, intenzitás ok, mélység kevés, 60Hz alatt nem jellemző: 8/10
    Közép tartomány: intenzitás kicsit kevés, részletesség nem rossz, dinamika elmegy: 7/10
    Magas tartomány: magas 12-13kHz fölött elvérzik (a hallásom 16,5-17kHz fölött megszűnik :( ), így nem elég csilingelő, kicsit doboz hang, részletesség megvan, intenzitás jó, dinamika jó: 6/10

    Egyenletesség: középtartományban kicsit kevés, a frekvenciaválaszt nem hívnám egyenletesnek, inkább csak közelítőnek és próbálkozónak 7/10
    Hangszínpad: a 10kHz feletti tartomány gyengesége miatt a hangszerek szétválasztása kevés, a hangszínpad szűk, minden a két fül között történik. 4/10

    Az összehasonlítás alapja a K240 (a különböző típusokból összegyúrt csak elméletben létező legjobb - ez kapná a 10/10-t). Úgy gondoltam, hogy ez fair lenne, hiszen az is egy félnyitott sorozat, még ha fejhallgató is. A nyitott K500-zal összemérni teljesen értelmetlen volna...

    Tudni kell, hogy mindenféle értékelésben általában nagyon szigorú vagyok, lehet más sokkal finomabban pontozna. Ha a fejhallagatóim közé kéne besorolni, akkor az összes 10k alatti "vackot" megelőzi, a jobbak közül a K140 és a K141M közé tenném, inkább a K140-hez közel. (Egymás után hallgatva nagyon hasonló a hangzáskép, kicsit jobb középtartományal.) Ha így tekintek rá, akkor nem is olyan rossz, hogy megelőzi a korai 70-es évek egyik legjobb fülesét, ami még most is 10k körül megy használtan.

    [ Szerkesztve ]

    evDirect villanyautós töltőhálózat

Új hozzászólás Aktív témák