Új hozzászólás Aktív témák

  • bot1978

    senior tag

    Megjött a hibás Beyerdynamic Byron németből. Többet hirdetett a srác ebay-en, ezért leírom a tapasztalatokat. 3k- alkatrésznek hirdetve
    Nekem csak a driver kellett, szóval nem kezdtem vacakolni a fenekének a levételével, elvágtam a gyűrűt oldalról és ki is pottyant a hibátlan driver.
    Ez a rizikó része, hogy kábel vagy driver, mindkét oldalon hibátlan volt a hangszóró. Beletettem az AKG bogyójába, ennek sajna meghalt az egyik AKG drivere, ezért kellett valami donor.

    A lényeg a hang. Viszonyítási alapom a fejhallgatóm. Ehhez képest értem, amit írok.
    A részletessége az egyetlen, ami tetszik. Én olyan vonalakat építek magamnak, hogy ne kelljen EQ mert nem szeretem, de a hangképe EQ nélkül ennek nagyon vacak. Nagyon sok a mély, minden más meg halk, szerencsére a FiiO-n az EQ egész elfogadható minőségű, szóval ki tudtam hozni belőle valami hallgathatót, de ráadásul még nehezen hajtható is. A FiiO-n 50 nél kezd csak megjönni a hangja alatta szinte alig szól...

    Szóval nem ajánlom. Szerintem aki ezért anno 20 rongy felett fizetett az megszívta, biztos hogy van jobb is.

Új hozzászólás Aktív témák