Új hozzászólás Aktív témák

  • s4tch

    veterán

    válasz #16820480 #69694 üzenetére

    +Tulku

    Jól beszéltek, tényleg érthető és elfogadható, amit írtok, és biztosan van számtalan olyan zeneszerető, aki így hallgat zenét. Nem véletlen a drótmentes eszközök térnyerése. Viszont nekem nincs rá szükségem. 2001 óta gyakorlatilag nem ülök tömegközlekedésen, az autóba jó hangú rendszert építtettem. A fülhallgatós, fejhallgatós muzsikálás nálam szinte kizárólag esti lazuláshoz kapcsolódik: miután elalszik a gyerek, nem zavarom a családot, esti olvasgatás, elalvás alatt végig megy a zene. A legjobb egy jó hangú mobil lenne, vagy egy dap, esetleg egy tablet, amin böngészni, tartalmat fogyasztani is lehet. Ezen kívül a tidal és a nasról streamelt tartalom épült be a mindennapokba, egyiket sem szeretném nélkülözni. Jó hangú tablet kevés van (Huawei M3 talán, futólag hallottam), a mobilok 2 éves ciklusokban avulnak, a dedikált lejátszók pedig ismeretlen terep, némi olvasgatás után esetleg az X5 III lehetne alkalmas ilyesmire, de az áráért akkor már inkább veszek egy LG G6-ot vagy Meizu Pro 6 Plust, amit nap közben is vihetek magammal, és ha telefonként elavul, legfeljebb használom dedikált lejátszónak. Vagy veszek egy erősítő+dac kombót, amit a későbbiekben bármilyen telefonnal tudok használni, elfér mellettem a kanapén, éjjeliszekrényen, és pc-re dugva kiváltja a DA300 USB-t, ami nélkül úgy tűnik, tudnék élni. Van, hogy az asztali gépet hónapokig be se kapcsolom... Pár hónapja egyszer megtörtént, rácsodálkoztam, hogy jobban szól a füles a DA300-ról a Pro 6-hoz képest, és elindult a vezérhangya. De ha marad a Pro 6 még egy évig, az se gond, jól szól ez. Hát ennyi.

    Az egész hordozható témához való hozzáállást vélhetően alapjaiban meghatározza a közlekedés módja.

Új hozzászólás Aktív témák