Új hozzászólás Aktív témák

  • BrukoMisike

    tag

    válasz Gabbbb #68131 üzenetére

    A Mi Basic mivel jobb, mint egy hasonló árú Philips, Sony? Mert ugye 2400 Ft, de ha hozzáadom a 990 Ft-os szállítási költséget akkor már 3390-nél tartok (igen, tudom, hogy ha előre utalok, akkor nincs szállítási költség, de nem fogok előre utalni), ennyiből már vehetnék egy Philips SHE3590-est. Ráadásul a Xiaomira 5-14 napot írnak, az nekem sok.
    Philipsekből egyébként ezeket néztem ki, ezekről írtak jókat:
    SHE3570 - 2490 Ft
    SHE3590 - 2890 Ft
    SHE3800 - 3990 Ft
    SHE3900 - 4990 Ft
    A tescoban 25% kedvezmény van a héten a Philips fülhallgatókra, majd meglátom ezekből a típusokból van-e és, hogy mennyiért. Ha lenne a SHE3900-ból, akkor akár azon is elgondolkoznék 25% kedvezmény mellett.
    Emagon ez a Sony elég jó áron van, ráadásul 2 év garancia van rá, és csak pozitívakat írnak róla, lehet, hogy ez lenne a bestbuy nálam, de azért megnézem majd a tescoban a Philipseket.

    Másik kérdés: bringázás közben ezek az in-ear fülesek mennyire hallhatóak jól a menetszél miatt közepes hangerőn? Eddig egy fejhallgatóval bringáztam, azzal elég jól kizárta a menetszelet, de ilyen in-ear cuccot életemben egyszer használtam buszon, és akkor alig hallottam a többi embert meg a busznak a hangját.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák