Új hozzászólás Aktív témák

  • megott

    tag

    Sziasztok!
    Egy éve nyúzom a GR07-et, azóta átesett módosításon első körben kapott könnyű tömést kőzetgyapotból a driver mögötti tér, a drivert és a házat pedig kétkomponensű epoxyval rögzítettem össze (merevebb és jobban tömít mint a gyári ragasztó. Az első szellőzőnyílással sokat játszottam (ha letakarod, felrobbanak a mélyek, eltűnik a magastartomány és konkrétan megfullad a füled alatta), ezért én egy picit módosítottam az átmérőn. Majd jöttek a gumiharangok a sony hibridje vált be egyedül, a zajvédelmi dugó sajnos nagyon sokat rontott nálam a magastartományon, ezáltal a hangkép mint olyan teljesen összeomlott. Maradtak a hibridek egy régi de isteni hangú Iaudio X5L hajtja, elsősorban FLAC jazz, prog-rock, klasszikus és egy kis elektro (Yello) zenékkel. Nekem így az apró módosításokkal tökéletesen megfelel előtte egy IE7-et nyúztam, ma már nem kellene, csak a kérdés az, hogy merre tovább? A következő lépés már sokszoros árú lenne, csak nem hinném hogy annyival jobb hanggal. 20 éve zenélek, amikor azt a gitárhangot (akusztikus) hallom vissza a fülesből, amit a való életben is a kezeim közül, akkor kicsit nyugodt vagyok, hogy nem csináltam rossz vásárt a fülessel. :)

    Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

Új hozzászólás Aktív témák