Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz bucsher #55476 üzenetére

    Az hogy mi mennyiért nem megy el, az levon bármit is a minőségéből értékéből? :U
    Én teljes mértékben elégedett vagyok vele. Biztos jobb a Westone, de úgy gondolom, pont annyival, hogy keményen szívnám a fogam, miért fizettem érte ennyit.
    Én is árulom az ETA 7750 Valjoux szerkezetes órámat 200k-ért 2 hónapja. Hogy mennyire jó ár, a bolti 430k körüli ára mutatja. Még 1,5 év garis, számlás, dobozos, szép állapotú. A kutyának sem kell jelenleg, de még csak érdeklődő sincs, pedig ez az óra férfiembernek alap "ékszer" elérhető áron. Motorom dettó. 800k magasságát éri, 630-ért még bottal sem piszkálták meg a telefonjukat, hogy legalább egyeztessenek, és megnézzék. Egyre kevesebb az emberek pénze az ilyen luxuscikkekre, mint füles, óra, motor stb.

    De van ellenpéldám is. Az IE8 úgy ment el, hogy hívtak, a hirdetésem már archív, de hogy megvan e még, mert érdekelné. 42e ki is csengetett érte.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák