Új hozzászólás Aktív témák

  • RetepNyaraB

    veterán

    Folytatom füles tesztelö amokfutasom (mikor van fülestali legközelebb?).
    Most epp cegnel maradva a nocs ns800 van soron, mely egy single armaturas darab. Ilyenem nem volt meg es asszem Kemcso valami negy armaturas szörnyetegen kivül nem is hallottam a stilusbol.
    Baromi pici es elegans töltenyforma, fülbe nyomva gyak. eltünik. Sajna a feher madzagos volt kaphato, de ez csak a külcsin. Allitolag kevlar madzag, hiszem ha kibir par evet. Nekem nagyon kis gagyi zsinornak tünik.
    Egesz mas elmeny, mint egy dinamikus driver. Örületesen attetszö magasak, nagy reszletesseg es szellö. Meglepö "ter" egy agybadugotol! Elmeny az enekhang es altalanossagban föleg az akusztikus zene. Csereben a basszus kisse gyengelkedik, ez allitolag a single armature hatranya. Nekem muszaj az 50-110 herzig terjedö savot felhuzni kb 3-5 dB pluszba (foobar, naja sajna egy fos az eq-ja) es igy meg nem rondit bele annyira a hangkepbe, viszont megjön a punch.
    Szivesen megmutatnam valami hozzaertönek nov elejen Pesten; addig nem jar le az egy honapos elallasi garancia :U

    "I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Új hozzászólás Aktív témák