Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz bucsher #48681 üzenetére

    Én utcán, utazás közben, pecánál stb helyeken is hallgatok zenét, nem csak otthon a négy fal között úgy hogy mind a két kezem szabad legyen. A kabátom belső zsebe kétszer nagyobb mint ezek a tokok és sokkal kevésbé kell meghajlítani a kábelt. Ha nyár van akkor használat után meg a notebooktáska/háti notebooktáska tágas terében landol a füles, szintén tágabb hely, kevesebb hajlítgatás. Véleményem szerint ha 100 ember úgy használja mint én a fülest, 100 meg ilyen kis tokokkal, akkor biztos hogy több füles hal meg a minitokok miatt. Különösen hogy rengeteg füles kábele egyre merevebb lesz az idő múlásával, ahogy öregszenek az anyagok, biztos ilyet sem tapasztaltál még soha és csak az én környezetemben öregszik másképpen pl egy klipsch kábel.

    Az hogy neked sehogy semmilyen módon sem halt meg még fülesed látom hogy rendkívüli büszkeséggel tölt el, örülök hogy nem szembesültél problémával. De ez nem feltétlenül mások igénytelenségének a feltételezését kellene hogy jelentse, a smiley azonban egyértelműen arra utal. Ez inkább a tudatlanság jele és akik már jó ideje hallgatnak zenét, kipróbáltak több modellt, azok tudják hogy a füles ha épp olyanja van, úgy rakták össze, olyan anyagot használtak akkor tönkremegy. Mini tokgyűréssel eszem ágába nem lenne meggyorsítani ezt a folyamatot, de ez csak az én véleményem, nyugodtan lehet használni és ajánlani. :R

Új hozzászólás Aktív témák