Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz megott #46291 üzenetére

    A GR07 sem mai gyerek azért. Szerintem van az is 3 éves kb, de 2 biztosan, mert amikor elkezdtem olvasgatni ezt a topikot, akkor már árulták, és az volt két éve nagyjábó (kicsit több). Amúgy nem is az a baj, hogy az IE7/8 5-6 éves lenne, hanem szerintem már akkor is valószínűleg olyasmit játszottak el vele, mint aztán az IE80-ra lépéskor, hogy kapott egy új házat, és a régi drivert tették bele. Mondhatni hivatalos forrásból tudjuk, hogy az IE8 és IE80 közt annyi a különbség, hogy az utóbbi fém házat kapott. Az IE80 pedig jelenleg a a Sh közép-felső kategóriás fülesek, felette (ha jól tudom) csak az IE800 van, ami azért már eléggé elszállt árazásban, ráadásul nem is igazán cserélhető kábeles, ami például visszalépés is a 80-hoz képest.

    rizso: Felső kategóriában már majdnem felesleges ár/értékről beszélni... :)) Amúgy ilyenkor lehet újraértékelni azt, hogy aki ilyen 2-3 ezrekért szeretne vásárolni, abban mennyi technológia lehet. Ezt amúgy nem azért modnom, mert lenézem az ilyen embereket, de az az összeg tényleg annyira alacsony ilyesmihez, hogy nem igazán lehe másról beszélni, mint hogy hangot ad, az, hogy egyéb igényeknek megfeleljen, szinte lehetetlen. Mondjuk a 200 ezres ár szerintem is iszonyat sok egy ilyen cuccért, de azért a kettő közt van sok kategória, és elég sok előrelépési lehetőség.

Új hozzászólás Aktív témák