Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    válasz vasii #40791 üzenetére

    "... vezetek attol h normalisan hasznalod az igen is lehet gyartasi hiba ... "

    Mint írtam, ez nem hiba, hanem "funkció". Direkt úgy tervezik, hogy tönkremenjen, éspedig azért, mert csakis attól mehet tönkre, hogy Te azt használod, és soha nem fogod lenyomni a gyártó torkán, hogy márpedig az anyag/tervezési hiba volt. Nem, tényleg nem tudod lenyomni a torkukon.

    A gyártó sem hülye, nem fél évre tervez, hiszen ekkor még úgy érzed, hogy a termék új, és nem fogsz bízni a gyártóban többé, és éhenhal. Ha fél éven belül lesz kontakthiábás, az az esetek 99.9%-ában a felhasználón múlik.

    A garancia Téged nagyjából attól véd, hogy ne kapj gyári hibás fülhallgatót. Hogy használat után a kereskedő mire mondja azt, hogy nem rendeltetésszerű használat miatt van, az már az ő jóhiszeműségén múlik.

    (#40788) contaxg: ez tény, ezért is kardoztam azért, hogy bekerüljön az összefoglalóba. Ha jól tudom, ugyan ez az ember próbálkozott már más márkanév alatt is, de az gyorsan bedőlt, nem tudom, hogy ez még miért nem dőlt be.

    [ Szerkesztve ]

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák