Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli133

    őstag

    válasz #16820480 #37674 üzenetére

    ÉN halottam a vision ears-nek a cuccait univerzális házban, legjobb fülesek voltak amit halottam, de nem tudom ajánlani mer tnem ismerem a konkurenciát. (szintén 300k környéke). Tehát nem tudom megállapítani, hogy jobb e a többi kategóriánál, de az mondjuk ennyiért már elvárható, hogy jobb legyen a nagyságrenddel lejjebb vetélkedő IEMeknél.

    Az előző össszefoglaló nem tudom mi alapján készült szerintem az emlegetett cuccokat akár ki is lehet szedni. Határ egyértelműen nem létezik (nem is létezhet), de mivel egyre több tapasztalattal rendelkezünk, ha van viszonyítás pont akkor többen el tudjuk helyezni és elfogadni a melette szóló érveket. Értsd: Ha pl egy 30ks fülest halottál volna amit nem ismerünk, de azt mondanád, hogy közel van a gr07hez vagy jobb azt könyebben elfogadnánk és betennénk mint egy olyan cuccot aminek az árkategóriájából se halottunk semmit még és nem tudjuk egyáltalán mit lehet adott árból kihozni (ez már ugyan egyéni véleményem, de 300k-árt semmilyen fül/fej hallgató nem igazán lehet szerintem ajánlott, mert ár/érték arányban rendre elbuknak)

    "It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

Új hozzászólás Aktív témák