Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz RAiN91 #15240 üzenetére

    A HPM-70 szerintem az ultimate low-end az in-ear fülesek között. Én annál szarabbat nem tudok elképzelni sem, olyan, mintha egy kartondobozban lenne a fejed és azon kívül szólna valami. Se nem tiszta, se nem részletes, rendkívül tompa, tényleg borzalmas. A V-modát járasd be, én biztosra veszem, hogy minden szempontból jobb lesz a HPM-70-nél.

    Peti66: köszi :)

    bigmasterg: elsőre nekem is nagyon furcsa volt az XR-en, a teret nagyon megváltoztatja. Szűkebbnek érzem vele, de talán pontosabbnak is. Jobban egyben van vele az egész hangja, mint a Sennheiserrel pl. Ízlés kérdése, nekem nagyon tetszik a Sennheiserrel is. Kényelemben és tartásban egyértelműen a hybrid a jobb. Amelyiken van kis kiálló darabka egy körömmel lecsippenthető egyébként. Az XR-TD dologhoz részben egyetértek, a tér abszolút hasonló, részletességben pedig valószínűleg a más hangolás miatt, de az XR jelentősen elhúz. Az én zenéimmel legalábbis sokkal több apró, finom részletet hallok, amit a TD nem csak a méllyel nyom el részben, hanem a kicsit lágyabb, tompább hangjával is. Persze sokaknak nem jön be ez az analitikus karakter, és én is használtam a Sennheiser - AKG hasonlatot, de nem teljesen igaz, mert a felső Sennheisereknek (HD650) messze nincs ilyen kiemelésük, hiába színezettek, az AKG-k meg marhára nem ennyire agresszívek. Az alap gondolat egyébként segíthet a megértésben, én is sokat használtam :) De nem szabad ugyanazt várni egyik oldalon sem, mert jelentősen eltér a fejesektől.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák