Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz Shufny #14815 üzenetére

    Elvileg nem, azt mondta tud újra rendelni, ha elfogy. De nyilván nem fog, ha a jelenlegi készletet is alig viszik. És ha nulla promóció van mögötte, akkor persze, hogy alig viszik. Ha rákeresel google-ben, lényegében csak a mi fórumunkat és beszámolóinkat hozza ki. És ez nem a mi erényünk, hanem az ő hiányossága. Szerintem már azzal sokszoros mennyiséget adna el belőle (a jelenlegihez képest nem lenne nehéz), ha kiírná a nagyon informatív oldalára, hogy milyen a karaktere és milyen zenére ajánlott. Ez pontosan 0 euro centbe kerül, és tuti növelné az eladásokat. Ehelyett az virít ott, hogy hosszú csöve van. Megkérdezném az XR-t vásárlókat, hányan nem sz*rták le ezt a tulajdonságát :D De legalább joker-nek küldött volna. Mintha nem akarna többet eladni, komolyan nem értem.

    ntomka: természetesen feltűnt már pusztán a címe alapján is, utána ellenőriztem a 150-es multi-iem listát, és konstatáltam, hogy sehol semmi XR. Amikor tervben volt a TD III mintapéldány küldése, a lelkére kötöttem, hogy küldjön egy XR-t is, mert szerintem sokkal jobb és úgyis kevésbé ismert. Alig akarta elhinni, hogy jobbnak tartom a TD-nél :DDD Gondolom lemaradt a kiküldése. Engem abszolút nem érint, azért is szórom ki a megmaradt pár fülest, mert semmi időm nem lesz vele foglalkozni, csak rendkívül sajnálom, hogy egy ilyen füles a feledés homályába fog merülni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák