Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz #14652 üzenetére

    #14547

    Szia!
    "ugyan úgy jobb oldal (rövidebb zsinór)"
    Van dedikált jobb és bal oldal? Soha nem értettem miért van jelölve a legtöbb fülesen, (bár az XR-en nincs,) hiszen tök egyforma, vagy netán nehogy kettőt dugjak egy fülbe?

    Ez pedig tőled:

    Már a könyökömön jön ki ez a márka, ebben a topikban szinte másról sem olvasni, mert mindenki benyalja Dave ócska marketing szlengjét.

    Igen, a head-fi-n is én terjesztem az igét, valójában én vagyok Thomas Sommer, és minden fülesre kenek egy kis varázsport is, hogy elvakítsa a delikvenseket. Most, hogy lebuktam, tuti csődbe megy az egész cég.

    Lehet nem tűnt fel, de először úgy áradoztam az XR-ről, hogy eszembe sem jutott árulni. Amikor többen megkerestek, hogy segítsek rendelni, akkor kezdtem el, mert láttam benne lehetőséget. Azóta egyébként Bentley-vel járok, és innen írok Bora Boráról, mert egyszerűen nem tudok mit kezdeni azzal a rengeteg pénzzel, amit ezeken a füleseken kerestem. Szerintem meg nem bennem van a hiba, legalábbis innen nagyon nem így fest, de gondolom majd este megmagyarázod ezt is :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák