Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kNG

    senior tag

    válasz contaxg #87602 üzenetére

    Nagyon érdekes tapasztalatok, köszi, hogy megosztottad! Kövi upgradeként pont Hifiman sundara-ban gondolkodom (2020-as verzió), így különösen hasznos az infó! :R

    Nincs digitális, hideg hangja ennek a Magni 3 + Modi kombónak? A Magni 3-mal már pont elindult a Schiit is a measurement irányba (bár kifejezetten a Heresy-t hangolták erre az irányzatra).

    Érdekes a tápos, kábeles tapasztalat is, tanulságos.

    Ha jól értem gyakorlatilag trial & error folyamaton kell végigmenni, hogy találjon az ember egy kombót ami jól szól, és nem árfüggő hogy hogyan szól egy szett, hanem szinergia függő (és persze egyéni ízlés kérdése is)?

    MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

  • Tulku

    veterán

    válasz contaxg #87602 üzenetére

    Hja kérem a kábelek egy más világ...persze te már tudod...
    PL fejhallgatóra (Meze, LCD) nálam mindent megvert (de nagyon) egy 60 éves német litze kábel, cipőfűzőben :)
    Olyan karaktert adott (ad) amit egyik másik fejes kábel sem tud...
    Aztán az RCA világban egy tapasztalt szaki elmondta, hogy minél jobb a rendszerem annál jobban kívánja a színezüstöt, persze abból a jobbat..először hitetlenkedtem, de mikor csiszolódott a 2A3 erőlködőm a Lampihoz egyszer csak egy Kondo réz hangfalkábel lett a befutó....amit eztán ízzé porrá alázott a Kondo ezüstje...nem akartam hinni a fülemnek..azóta az van, azt hiszem az nem fog mozdulni, csak velem együtt :K

Új hozzászólás Aktív témák