Új hozzászólás Aktív témák

  • Acse

    csendes tag

    válasz RBJ #11487 üzenetére

    Én erre azt mondom, most hogy bejöttek az SSD-k, és lement a pendrive-ok ára, én szépen el is fogom felejteni az optikai meghajtókat....a jövő a flash-é Hiába kitalálták nemrég a blueray lemezeket, ha kiszámolod, nem éri meg...Az optikai dolgok lassúbbak, sokkal könnyebben korrodálódnak, tönkre mennek, mint egy pendrive, vagy egy SSD. 4 ezerért már lehet kapni Kingston 8 gigás pendrive-ot....ha veszel mondjuk egy bluerayt, igaz, hogy 24 giga, de az ára ugyan annyi, újraírni nem tudod, sokkal hamarabb tönkre megy, karcolódik, aztán mehet a kukába. :) A HDD-k és a CD-k illetve DVD-k szerintem 5 éven belül szépen el fognak tűnni, mint anno a floppy lemezek...szinte észre sem vette az ember, de eltűntek. Az új notim mióta megvan, kb augusztus óta egyetlen CD-t sem írtam vele....minek? Vettem egy 1 terás WD-t 64M cache-el, 7200 rpm el 22-ért, azt is ha kiszámolod kb 400db DVD-re férne annyi adat, azt ha megszorzod 50 forintal akkor egyből ugyan ott vagy árban, de a franc se fog 400 DVD között keresni egyet, hogy na vajon melyikre írtam azt ami most kellene :D

    Fujitsu Amilo Pi 3560 Élményindex: 5.4 | 5.4 | 6.6 | 6.6 | 5.9 |

Új hozzászólás Aktív témák