Keresés

Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Kraptor #22005 üzenetére

    ezen én is agyaltam, hogy az utolsó 5-10 körben ezt miért nem lépték meg? vagy már ennyire a maxon nyöszörgött a gép? :U valahogy nekem speciel nem jött be a ferrari hangja... a mercihez/redbullhoz képest csak nyöszörgőtt-visított...

    szerintem tiszteletreméltóbb lett volna úgy elbukni a vb-címet alonsonak, ha széthajtja a gépet, vagy belemegy valami vakmerő manőverbe és kiesik... legalább megpróbálta volna...

    remélem jövőre ténylegesen fejlesztenek valamit a ferrarinál, mert hihetetlen, hogy ennyire nem mentek idén... :( a kisebb csapatok pilótáit meg elismerem: kubica, petrov és még fél tucat sofőr simán beférne nagyobb csapathoz is... :K

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • MPowerPH

    félisten

    válasz Kraptor #22005 üzenetére

    Talán feltekerték. Csak akkor van a gáz, ha a 7. fokozat elfogy, és még úgy is távolodik Petrov. Mert itt az történt, Alonso szélárnyékban elért csúcssebessége 314km/h volt ha jól emléxem, Petrové meg 316km/h, szélárnyék nélkül. És ilyenkor hiába tekersz föl akármit is, 18000RPM fölé nem megy a fordulat, és nincs 8. fokozat sem. Na most, ez olyan különbséget sejtet, amivel az előzés lehetetlenné vált. Nézd csak meg Hamilton -t, aki híres arról, hogy óriásiakat tud előzni. A Meki végsebességben is elég gyors volt, Hamilton mégse tudott előzési pozícióba kerülni Kubicával szemben. Egyszerűen a Renaultok annyira gforsak voltak, hogy ma nem lehetett megelőzni őket.
    Ráadásul egy jó F csatornával, és alacsonyabb hátsó szárnnyal még a motort sem kell feltekerni.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

  • Integra

    titán

    válasz Kraptor #22005 üzenetére

    egyet nem szabad elfeledni, massa elengedte alonsot...
    alonso ezért nem érdemelte meg volna alapból a vb-t.
    vettel tökéletes futamot ment és egyet csinált: kitolta a redbull szemét, ahogy azt kell. beleharapott a kormányba és végig kente, ahogy kell. alonso semmit sem csinált pályán sem, és hiába a csapat hatalmas elbaltázása, én sem éreztem azt rajta, hogy letolja petrovot, biztonsági autózott, aztán remélt, az egész ferrari taktika erre épült, hogy hozzuk be vettel mögött. megszívták.

    nem csípem vettelt a necces helyzetekben való viselkedése miatt, de egyet elkell ismerni, ő foggal körömmel végigcsinálta és nem hagyta félúton veszni a dolgot, ha bele döglik is, akkor is mindent megtesz amit csak lehet, max második lesz. ez látszott rajta. ezért van az, hogy egy heidfeld soha nem lesz vb, ahogy a legtöbben sem, mert pont ez a pici kis plusz hiányzik belőlük. vettel-ben megvan.

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Aktív témák