Új hozzászólás Aktív témák

  • zolikaDB

    veterán

    válasz nchelp #4278 üzenetére

    Két vezérlőt ismerek, egyet nem annyira jól, mint te, de odaállok elé, és... Ebből egy az önszorgalom eredménye. Nekem ez jó, és motivál, h bármikor előrébb léphetek, ha úgy hozza az élet. Pl a Mazakra kíváncsi is vagyok (nur Fräsen); a G-kód nem az én világom, de amatőr alapszinten tudom alkalmazni, hisz Ultimax is hasít NC módban, ott néha kell.
    Virtuális vállveregetés, de tanultam innen dolgokat tőled, Tomitól, Petitől.
    Viszont egyvalamit eltökéltem: csak annak segítek, akiben látom az elhivatottságot, szorgalmat, szeretetet, tiszteletet, alázatot a szakma iránt. És innentől mindegy, h 18 éves tanuló, vagy 52 évesen új vezérlőt ismer meg. Ha ez nincs meg, nálam ne kopogtasson, mert hátat fordítok. Ilyen lettem, bocs.
    Nézegettem az Industrián az NCT200-at. Hát, izé. Nagy 17" körüli monitor, sok kis ablak, táccs-szkrín...
    Amúgy nem volt nagy szám a kiállítás, nem lett nedves a bugyi.
    Hurco stand: VMX-30t (Winmax), és TM8. Mint a melóhelyen. Volt NCT stand, Brother, egy darab vízsugaras vágó, alapvetően nem keltette fel az érdeklődésem. Jópár robot, faipari dolgok, Siemens vezérlők, a Hoffman pár kombinált fogóval, meg vagy 10db maróval, oszt puszi.

Új hozzászólás Aktív témák