Keresés

Aktív témák

  • T. Almeida

    senior tag

    válasz süti5 #1472 üzenetére

    A haverom napi 2 doboz cigit szív 10 éve és neki se lett baja eddig tőle...Ráadásul ez is ''természetes anyag''.

    Én ha nem értek a témához, nem próbálom az észt osztani.

  • fLeSs

    nagyúr

    válasz süti5 #1472 üzenetére

    Szerintem a legegészségesebb az, ha teljesen természetes anyagokat veszünk magunkhoz

    Akkor elmondom, hogy egy testépítő mit eszik a nap folyamán (meg most én is, de én nem vagyok testépítő :D).

    Egy nagycsomó zöldség, rizs, krumpli, cukor nélküli pelyhek (zabpehely, kukorica vagy búzapehely), fehér húsok (szárnyasok), halak, kevés marhahús, tojás, lenmagolaj, olivaolaj, tejtermékekből nem túl sokat, de az is főleg túró és sajt, nem pedig tej, és fehérjeturmixok. Ezeket eszi egy testépítő.
    Namost sztem ennél az étrendnél közelebb semmi nincs a természethez.
    Egy testépítő nem eszik kenyeret, cukros ételeket, lisztből készült ételeket, nem eszik zsírt, és úgy általában megpróbál minél kevesebbet enni azokból a kajákból, amiket emberi kéz alkotott. És most én is így kajálok, bár a graham kenyérről egyelőre nem mondtam le, minden más stimmel.

    Akkor most megkérdem, hogy te miket eszel egy nap folyamán? :)
    :U

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

  • God Vazzeg

    veterán

    válasz süti5 #1472 üzenetére

    Lehet enni tojást, miért ne lehetne? :F De lássuk be hogy a verseny autóba se 95-öst tankolunk ugye? Ha egy átlagtól eltérő testalkatot akarsz akkor muszály átlagtól eltérően étkezned is. Nincs semmi varázslat a tápkiegekben, egyszerűen csak azt adja a szervezetednek ami a legjobb neki. Ezért nő mint a gomba! :D Gondolj rá úgy mint egy tökéletes táplálékra a rendes táplálékod mellett, és egyből nem is ágálsz ellene annyira ugye?

    A kövér ember is átlagtól eltérő, vagy sokat zabál, vagy az anyagcseréje átlagnál alacsonyabb. Mindkettőn lehet segíteni. Csak akarni kell ;)

Aktív témák