Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    Sziasztok!

    Én eddig mázlista vagyok, (kopp-kopp), de egyetlen tömött fogam van csak, a többi tudomásom szerint épen és egészségesen ücsörög a számban. Mondjuk azt az egyet kalandos körülmények között tömték be, pont 2001. szeptember 11-én délelőtt 8 órára volt időpontom (komolyan), fél kilencre végzett is vele a fogorvos, hazamentem, mondom tévé bekapcs, hogy kiheverjem... Nem sokkal később már tudtam, hogy nem nekem volt a legrosszabb napom aznap... (szegedi ex JATÉs fogorvos néni csinálta, a hímneműek kedvelik, mert néha szűk bőrnaciban fúr... :D )

    Na ezen túlesve azért érdekelne, tud-e valamelyikőtök esetleg egy megbízható, jó fogorvost Budapesten? Nagyon megköszönném, ha akár priviben is tudnátok címet küldeni. Egyelőre mondhatom, hogy ár nem számít (kopp-kopp)... :DDD Csak szeretnék elmenni szűrővizsgálatra, mert a bölcseeségfogaim megálltak a növésben fél- ill. negyedénél, és kicsit aggasztanak, félek, bele akarnak nőni az állkapcsomba vagy mi.

    [Szerkesztve]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák