Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz littlelion21 #8333 üzenetére

    Tegyük hozzá, hogy mozifilmet nem sokat rendezett még, és a Charlie angyalai nem épp az a kategória, ahol nagyon lehet villogni bármilyen kvalitással is. A Terminator viszont az, az első 2 rész magasra tette a mércét nagyon, valószínűleg a Warner is tisztában volt azzal, hogy a T3 gyengébbre sikeredett jóval, szerintem tudják, mit csinálnak. És Christian Bale-ben is bízok, ő most megteheti, hogy kedvére válogasson, nem hiszem hogy bevállalna egy olyat, ami silányabb minőség. Az eddigi apró kirakódarabkák nagyon hangulatosak, a most megjelent videótöredékben beleborzongtam, mikor megláttam a csontokon átgázoló lánctalpat. Tudom, apróság, de én mégis nagyon bízok benne, hogy nem fogják elszúrni.
    Szóval adjunk esélyt ennek az McG-nek. Szerintem ő is tudja, hogy ha ezt elszúrja, akkor mehet vissza klipeket meg Charlie angyalai kaliberű vackokat rendezni. Viszont ha bejön neki, akkor Hollywood a lábai előtt hever.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Aktív témák